Mijn naam is Rob van Berkel. Vanaf mijn 8-ste fotografeer ik. Mijn vader was een vervent amateur fotograaf, en toen ik 8 jaar oud was kreeg ik van hem mijn eerste camera. Elke keer als ik een foto maakte van mensen begonnen zij te lachen, maar werden ze ook nat. Het was namelijk een plastic camera waar water in zat. Hiermee kon ik samen met mijn vader op pad om foto's te maken. Ik mog nooit aan zijn spullen komen, totdat ik 12 jaar was. Vanaf mijn 12e heeft mijn vader me het fotograferen geleerd met een analoge camera, en daarna met hem de donkere kamer bij ons thuis op zolder in.
In 1990 (ik was toen 15 jaar) is mijn vader overleden. Gelukkig hebben we afscheid van hem kunnen nemen, en hij liet mij ook zijn fotogafiespullen na. Ik ben daarna regelmatig gaan fotograferen, alleen was het kopen en daarna ontwikkelen van de camerarolletjes voor mij indertijd veel geld.
In 2001 ben ik zelf vader geworden van onze 1e dochter. Vanaf die tijd heb ik mijn camera weer opgepakt en ben ik weer gaan fotograferen. In 2003 heb ik mijn eerste digitale camera kunnen kopen. Dit was na de geboorte van onze 2e dochter. Sindsdien heb ik de camera niet meer losgelaten.
Mijn hobby als fotograaf heb ik in 2007 om kunnen zetten in mijn werk. Vanaf die tijd ben ik zelfstandig gegaan als part-time fotograaf. Inmiddels is het 2017, en ben ik nog steeds part-time fotograaf, en help ik bedrijven met het inrichten, onderhouden en beheren van social media, en daarbij maak ik mijn eigen content dmv de fotografie. Ik hoop dit beiden uit te kunnen bouwen in de toekomst, zodat ik full-time binnen de fotografie en social media aan de slag kan, zodat wij voldoende inkomen hieruit kunnen halen om er van te kunnen leven.