Fotografuję amatorsko, dla przyjemności. Wykonuję zdjęcia jako wolontariusz dla Wrocławskiego Centrum Seniora. Sam jestem emerytem w wieku 72 lat. Moje zdjęcia można znaleźć poza wymienioną wyżej stroną, również na stronach Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Miałem w 2015 roku wystawę fotograficzną pod tytułem "Stolice moich ojczyzn", gdzie prezentowałem zdjęcia z Wrocławia i Krakowa oraz wygrałem dwa lokalne konkursy fotograficzne.