1.1. Om deel te nemen aan de wedstrijd, moet u ouder dan 18 jaar zijn.
1.2. Door deel te nemen aan de wedstrijd, accepteert u bij deze de regels van de wedstrijd.
1.3. Inzendingen moeten uiterlijk worden ingediend op de uiterste indieningsdatum die staat aangegeven op de wedstrijd-URL https://www.lensculture.com/awards
1.4. De wedstrijd is open voor IEDEREEN die ouder is dan 18 jaar, zowel professionele als amateurfotografen.
1.5. Door deel te nemen aan deze wedstrijd, gaat u akkoord met en erkent u dat LensCulture toestemming heeft om uw geregistreerde gegevens te ontvangen en te bekijken. Deelnemers gaan ermee akkoord dat persoonlijke data waaronder, maar niet beperkt tot, naam, postadres, telefoonnummer en e-mailadres verzameld, verwerkt, opgeslagen en op andere wijze gebruikt kunnen worden met als doel het houden en het beheren van de fotowedstrijd. Deelnemers hebben op ieder moment het recht op toegang tot en het bekijken, herstellen en annuleren van persoonlijke gegevens, die LensCulture in zijn bezit heeft, door een e-mail te sturen naar support@lensculture.com
2.1. Om deel te nemen aan de wedstrijd, moet u uw inzendingen via de URL van de wedstrijd insturen: https://www.lensculture.com/awards. Deelnemers moeten ook het inschrijfgeld betalen en het aanmeldformulier invullen om voor deelname aan de wedstrijd in aanmerking te komen.
3.1. Alle inzendingen worden bekeken en vooraf gescreend door onze redacteuren en door een internationale groep van professionals uit de fotografiebranche, De gescreende inzendingen worden hierna door onze internationale jury. De jury zal de winnaars uitkiezen. De beslissingen van de jury zijn definitief.
3.2. Inzendingen die in eerdere wedstrijden van LensCulture een geldprijs hebben gewonnen, komen niet in aanmerking om geldprijzen te winnen in latere wedstrijden. Overweeg om nieuw werk in te sturen. Inzendingen die in vorige wedstrijden als Finalist zijn benoemd, komen WEL in aanmerking om een geldprijs te winnen in latere wedstrijden. Een ”fotograaf” kan meerdere geldprijzen winnen, maar eenzelfde foto/serie kan niet meerdere geldprijzen winnen. Als een serie/foto voor een vorige wedstrijd is ingestuurd, maar geen prijs heeft gewonnen, dan komt die serie/foto alsnog in aanmerking.
3.3. Winnende foto’s kunnen in de toekomst worden opgenomen in galerieën van groepsexposities en/of screenings en projecties op wereldwijde kunstexposities en festivals. LensCulture brengt de eigenaar van de foto altijd vooraf op de hoogte als het werk wordt opgenomen. Iedere fotograaf behoudt het auteursrecht van zijn of haar afbeeldingen, en correcte kredietlijnen worden aan iedere fotograaf toegekend als het werk door LensCulture wordt tentoongesteld of gescreend. p>
3.4. De volledige naam van elke deelnemer van wie het werk als winnaar, keuze van de jury of finalist is geselecteerd, wordt online gepubliceerd.
3.5. Geldprijzen worden betaald via overschrijving of andere elektronische betaalmethoden. Eventuele kosten voor het overschrijven van buitenlandse valuta worden in mindering gebracht op het gewonnen bedrag.
3.6. Prijzen zijn niet in te ruilen voor geld.
4.1. LensCulture behoudt het recht om, geheel naar eigen inzicht, foto’s te diskwalificeren en verwijderen als deze niet aan de volgende eisen voldoen, zelfs nadat de foto op de website is verschenen. U garandeert, met betrekking tot de foto’s die u instuurt, het volgende:
4.1.1. U bent de enige eigenaar van het auteursrecht en de maker van de foto’s.
4.1.2. U heeft het recht om uw foto’s naar deze wedstrijd in te sturen.
4.1.3. Naar uw beste weten bevatten de foto’s geen inbreukmakende, dreigende, valse, misleidende, beledigende, kwetsende, lasterlijke, smadelijke, vulgaire, obscene, schandalige, haatzaaiende, pornografische of profane inhoud.
4.1.4. Naar uw beste weten, bevatten de foto’s geen materiaal dat beschouwd kan worden als of kan aanmoedigen tot strafbare handelingen, aanleiding kan geven tot burgerlijke aansprakelijkheid of op een andere manier in strijd is met de wet
4.1.5. Deze foto maakt geen inbreuk op auteursrechten, handelsmerken, contractenrechten of andere intellectuele eigendomsrechten van een derde persoon of entiteit, of schendt het recht op privacy en publiciteit van personen, en uw foto’s bevatten geen:
4.1.5.1. handelsmerken die eigendom zijn van derde partijen.
4.1.5.2. materialen met auteursrechten die eigendom zijn van derde partijen.
4.1.5.3. namen, gelijkenissen of andere kenmerken die beroemdheden of andere publieke figuren indentificeren, zowel in leven als overleden.
4.1.5.4. inzendingen waarvoor u de rechten heeft gekocht of gegarandeerd om stockfoto’s te gebruiken.
4.2. U gaat ermee akkoord om LensCulture te vrijwaren met betrekking tot alle royalty’s, kosten en andere gelden die aan personen verschuldigd zijn als resultaat van uw schending van het voorgaande.
4.3. U bevestigt dat iedere persoon die wordt weergegeven in de foto toestemming heeft gegeven om zo te worden afgebeeld en het recht heeft om deze toestemming af te geven. Gebruikte kostuums, rekwisieten of andere materialen moeten gehuurd of geleend zijn met toestemming van de eigenaar, en alle overige noodzakelijke toestemmingen moeten zijn verkregen. p>
4.4. Afbeeldingen die claimen ‘nieuws’ foto’s, verslaggeving, fotojournalistiek of documentaire fotografie te zijn, moeten in het algemeen voldoen aan de ethische richtlijnen van de National Press Photographers Association (https://nppa.org/code-ethics), evenals aan de richtlijnen voorgesteld door UNICEF wat betreft ethische rapportage over kinderen (https://www.unicef.org/ceecis/media_1482.html). Er mogen geen personen of objecten worden toegevoegd, herschikt, omgedraaid, vervormd of verwijderd aan/van een foto. Als afbeeldingen in scene worden gezet, moet dit in de schriftelijke verklaringen en bijschriften worden vermeld. Het is altijd belangrijk om rekening te houden met de ethische overwegingen van fotografie en om kwetsbare mensen te beschermen tegen mogelijke schade die zou kunnen ontstaan als gevolg van het publiceren van afbeeldingen die personen of groepen blootstellen of identificeren die mogelijk kwetsbaar zijn of kunnen worden ten gevolge van de publicatie van de foto’s.
5.1. LensCulture erkent dat u volledig eigenaar bent van het auteursrecht voor iedere foto die u instuurt.
5.2. Niet iedere foto die aan de wedstrijd wordt ingestuurd wordt publiekelijk zichtbaar gemaakt op LensCulture. Er zijn te veel inzendingen om allemaal op de website te tonen. De foto’s op de website worden voorgeselecteerd door redacteuren van LensCulture. Ongeacht of uw inzending wordt geselecteerd door de redacteuren voor weergave, heeft dit geen effect op uw positie in de wedstrijd; de beoordeling van de jury begint na de deadline van de wedstrijd.
6.1. Alle deelnemers gaan ermee akkoord dat alle foto’s die ingestuurd worden naar de wedstrijd, gereproduceerd mogen (met auteursrecht credit van de fotograaf) en gebruikt mogen worden voor de uitvoering en promotie van wedstrijden van LensCulture. Bij deze geeft u LensCulture het recht om ingestuurde foto’s in het kader van zulke promotionele activiteiten te gebruiken.
7.1. Iedere foto die gebruikt wordt door LensCulture heeft een kredietlijn. Niet-naleving van genoemde kredietlijn wordt niet als een schending beschouwd, zolang LensCulture redelijke inspanningen doet om niet-naleving binnen een redelijke periode vanaf de datum van kennisgeving te herstellen.
7.2. U erkent dat LensCulture en zijn evenementen partners geen aansprakelijkheid aanvaarden en niet verantwoordelijk zijn voor enig misbruik van afbeeldingen.
8.1. LensCulture aanvaardt geen aansprakelijkheid voor incorrecte, onjuiste of onvolledige informatie, veroorzaakt door gebruikers van de website of door apparatuur of de programmering gerelateerd aan of gebruikt in de wedstrijd, en LensCulture aanvaardt geen aansprakelijkheid voor technische, hardware of softwarestoringen, verlies van internetverbinding, vervormde computeroverdrachten, andere problemen of technische storingen met betrekking tot de wedstrijd. LensCulture aanvaardt geen verantwoordelijkheid voor fouten, nalating, corruptie, onderbreking, verwijdering, beschadiging, vertraging in werking of overdracht, uitval van communicatielijnen, diefstal of vernietiging of ongeautoriseerd toegang tot of wijziging van inzendingen. LensCulture is niet verantwoordelijk voor problemen of technische storingen van telefoonnetwerken of telefoonlijnen, online computersystemen, servers, computerapparatuur, software, mislukking van e-mails gericht aan LensCulture vanwege technische problemen, menselijke fouten of verkeersstoring van het internet of websites, of een combinatie hiervan, inclusief schade aan uw of de computer van een andere persoon die verband houdt met of het gevolg is van deelname of het downloaden van materialen in de wedstrijd. Indien om welke reden dan ook de foto van een deelnemer niet bekeken kan worden of niet zoals gepland kan worden uigevoerd, inclusief besmetting door een computervirus, bugs, manipulatie, ongeautoriseerde interventie, fraude of technische fouten, aanvaardt LensCulture geen verantwoordelijkheid.
9.1. Onder geen omstandigheden zal Lensculture, zijn leden, partners in evenementen of zijn agenten, directeurs, werknemers, verantwoordelijk worden gehouden voor schade of verlies van ieder soort, inclusief directe, indirecte, incidentele, voortvloeiende, speciale of punitieve schade ontstaan door toegang tot en het gebruik van de website door deelnemers van de wedstrijd. Zonder beperking van de algemeenheid van het voorgaande, alles op de website is verstrekt ‘zoals het is’, zonder enige vorm van garantie, hetzij expliciet noch impliciet, inclusief maar niet beperkt tot de geïmpliceerde garanties over verhandelbaarheid, geschiktbaarheid voor een doel of gebruik of niet-inbreuk.
10.1. U gaat akkoord met deelname aan reclame en het gebruik van uw naam en winnende foto’s voor het adverteren, promoten en publiciteit voor LensCultre en de wedstrijd zonder aanvullende compensatie. Zulke verzoeken worden niet op onredelijke gronden geweigerd.